Vyhledávač nabídek zaměstnání MP Lifts

Obchodně-technický zástupce (Praha, Česká republika)

Detail nabídky

Obecné informace

Referenční číslo

2024-110

Popis pozice

Představení nabídky

Společnost MP LIFTS s.r.o., která instaluje, modernizuje a servisuje výtahy, hledá nového kolegu na pozici Obchodně-technický zástupce.

Obecné informace MP

Pokud máte zájem stát se součástí mezinárodní společnosti s uznávanou prestiží v odvětví Elevation a s lidmi, kteří #práci užívají, neváhejte se přihlásit! MP může být vaší skvělou příležitostí.

Pokud se také cítíte ztotožněni s našimi hodnotami MP Way #Náklonnost, #Integrita, #Bezpečnost, #Inovace a #Výbornost, MP Ascensores vám nabízí možnost připojit se k multidisciplinárnímu týmu a užít si zkušenost práce v pozitivním a otevřeném prostředí, kde je individuální rozvoj klíčem k rozvoji společnosti.

MP LIFTS s.r.o je součástí společnosti MP Ascensores, což je španělská společnost s více než 30 lety zkušeností v oblasti elevace, jejímž posláním je navrhovat a nabízet inteligentní řešení mobility. Náš raison je založen na #výrobě, #návrhu, #instalaci, #údržbě a #modernizaci výtahů a eskalátorů pro pohyb osob a nákladu v budovách a dalších městských prostorech.

Pokud se chcete dozvědět více o našich referencích, naší kultuře MP Way a naší filozofii #enjoyworking, neváhejte navštívit naše webové stránky: https://www.mplifts.cz.

A zveme vás ke sledování našich publikací prostřednictvím naší stránky na síti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/mp-ascensores-lifts/mycompany/.

Následujte svou mysl, následujte své srdce... #theSMARTCHO

Co nabízíme?

·        pracovní smlouva na dobu neurčitou

·        flexibilní pracovní doba

·        firemní benefity

·        nástup možný ihned

·        místo výkonu práce Praha + region Čechy

Název pracovní pozice (uveďte název pracovní pozice + město)

Pracovní mise

Komplexní plánování, kontrola a řízení nových a modernizačních projektů (od začátku do konce), zajištění a koordinace potřebných zdrojů tak, aby byl projekt realizován včas a v souladu se stanovenými specifikacemi a náklady.

Hlavní povinnosti

·        vytváření cenových nabídek na dodávky nových výtahů, eskalátorů

·        rozšiřování portfolia zákazníků nových instalací a modernizací (kompletní               výměna technologií)

·        uzavírání smluv se zákazníky

·        účast na kontrolních dnech na stavbě v případě potřeby

·        jednání se stavbyvedoucími projektů

·        komunikace s projektanty a subdodavateli

·        komunikace s výrobními závody MP v zahraničí

·        účast při předávání díla objednateli

·        technická školení v zahraničí

Smlouva

Permanent

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Česká republika, Praha

Místo

Praga

Kritéria uchazeče

Specializace

Achats

Minimální úroveň vzdělání

Odborné učiliště

Minimální požadovaná úroveň praxe

1-3 roky

Jazyky

Anglais (3- Niveau professionnel)